Бюро перекладів «Пілігрім» є активним учасником ринку перекладацьких послуг з 2010 року. Було засноване професійними перекладачами з понад 20-річним досвідом роботи в культурних, дипломатичних (Французький культурний центр, Посольство Франції в Україні) і торгових французьких представництвах.

Послугами компанії користуються понад 7000 клієнтів, з яких приблизно 10% співпрацюють на постійній основі за довгостроковими договорами.

Досвід нашої професійної роботи складається з:

— більше 25000 виконаних перекладів різної тематики;
— більше 7000 годин усного перекладу;
— понад 2000 консультацій для виїжджаючих за кордон (Франція, Канада, США, Італія);
— більше 10000 перекладених документів акредитованим перекладачем Посольства Франції в Україні (з 2015 по 2020 роки).

На сьогоднішній день ми є одним з провідних бюро перекладів міста Києва, що пропонує широкий спектр основних перекладацьких послуг: письмовий і усний переклад різних мов світу, редагування і вичитка текстів носієм мови.

Крім того, ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг із засвідчення, апостилізації документів, заповнення анкет і консультацій для отримання віз до країн Євросоюзу, США і Канади, та інші послуги, з повним списком яких Ви можете ознайомитися в розділі Додаткові послуги.

Усі переклади в нашому бюро виконують люди! Ми не використовуємо у своїй роботі машинний переклад.

 

Наші можливості

У нашому бюро перекладів – великий штат перекладачів, що дозволяє нам перекладати близько 1-1,5 тисячі сторінок в місяць.

 

Наші перекладачі

У нас працює команда професійних і досвідчених перекладачів, кожен з яких спеціалізується в двох або декількох тематиках і володіє спеціалізованою термінологією. Ми з уважністю і на професійній основі здійснюємо підбір, тестування і підвищення кваліфікації перекладачів. Завдяки цьому, бюро “Пілігрім” може забезпечити якісний і адекватний переклад практично будь-якої теми. У той же час основні тематики перекладу – це юридична, економічна, медична, а також технічна.

 

Переклади – це велика відповідальність

Впродовж років нашої діяльності фахівці бюро перекладів “Пілігрім” постійно здобувають цінний досвід, працюючи з клієнтами з усього світу. З багатьма компаніями у нас укладено договір на постійне лінгвістичне обслуговування.

Ми дуже сподіваємося стати корисними для Вас.