Бюро перекладів «Пілігрім» пропонує послуги з легалізації документів і проставлення штампа «Апостиль» в необхідні для Вас терміни і за прийнятними цінами.

З метою використання документів на території інших країн, необхідно їх легалізувати. Для країн-учасниць Гаазької Конвенції (Гаага, 5 жовтня 1961р.) досить проставити спеціальний штамп – Апостиль.

Апостиль – є гарантією справжності документа, засвідчує справжність підпису та посаду особи, яка підписала документ, а також автентичність відбитку печатки або штампа, що скріплює цей документ.

Якщо країна не знаходиться у списку країн-учасниць Гаазької Конвенції, необхідна консульська легалізація. Країни, що вимагають консульську легалізацію документів: Бразилія, Данія, Йорданія, Канада, Кувейт, Ліван, Лівія, Об’єднані Арабські Емірати, Сирія та ін.

Консульська легалізація полягає в засвідченні справжності підпису посадової особи та, в деяких випадках, печатки уповноваженого державного органу на документах і актах для їхнього використання в іншій державі. Враховуючи тип документа, його можна легалізувати в Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції або в консульствах відповідних країн. Консульська легалізація дійсна лише для тієї країни, для якої проводилася легалізація.
Апостиль на документи проставляється наступними організаціями:

  • Міністерством освіти і науки України на документах, виданих навчальними закладами та іншими інстанціями, що належать до сфери освіти і науки (дипломи з додатками, атестати, архівні довідки);
  • Міністерством юстиції України на документах, виданих органами РАЦС (а) і судами, а також на таких, що засвідчені нотаріусами (довіреності, заяви, статутні документи і т.д.);
  • Міністерством закордонних справ на документах, виданих архівними установами України, органами МВС України (довідки про несудимість та ін.);
  • Міністерством охорони здоров’я України (медичні довідки).

 

Апостиль проставляється впродовж 4-7 робочих днів у стандартному порядку, а також в терміновому порядку за 1-2 робочі дні.

Усі заявки на проставлення термінового штампа «Апостиль» розглядаються в індивідуальному порядку.

На офіційних документах комерційного характеру (наприклад: статут, засновницький договір) апостиль не проставляється. По відношенню до таких документів може вимагатися лише їхній нотаріально засвідчений переклад.

Після проставлення Апостиля здійснюється його переклад, а вірність перекладу засвідчується приватними чи державними нотаріусами.

Увага! Якщо свідоцтво було видано за межами України (наприклад, в Росії), то його дублікат потрібно замовляти в Росії (навіть якщо Ви на сьогоднішній день є громадянином/-кою України) і також в Росії потрібно поставити на документ офіційний штамп «Апостиль».

Більш детальну інформацію з проставлення штампу «Апостиль» або витребування дублікатів в Росії, Ви можете дізнатися за телефоном +38 (050) 410 74 76 / +38 044 227 33 23 /  або електронною поштою – buro.piligrim@gmail.com