Вартість перекладу в нашому бюро складається з витрат на переклад тексту, верстку тексту документа в форматі редактора Word і вичитку тексту перекладу штатним редактором бюро перекладів. У вартість перекладу можуть додані додаткові послуги верстки графічних елементів і редагування перекладу носієм мови. Крім цього на вартість впливають терміни виконання замовлення і тематика документа, або тексту, що перекладається,

За одиницю розрахунку вартості перекладу приймається одна умовна сторінка тексту, що містить 1800 знаків з пробілами.

У нашому бюро прийнята середня швидкість перекладу 5-6 сторінок в день одним перекладачем. Збільшення швидкості перекладу призводить до підвищеної складності роботи для перекладача. Переклади виконують люди, а можливості людини безмежні. 8-12 сторінок в день для однієї людини робота майже на межі можливостей. При замовленні термінового перекладу застосовується націнка до первісної вартості. Якщо переклад можна поділити на частини і виконати групою перекладачів, ціна перекладу не змінюється.

 
Наші цінові переваги:

— ми не робимо націнки при перекладі на мову;
— надаємо електронні копії перекладів безкоштовно;
— надаємо знижки на обсязі робіт;
— надаємо дисконтні карти.
 

Незважаючи на досить помірні ціни на наші послуги, ми можемо запропонувати знижки постійним клієнтам і на об’ємні замовлення.

Наші постійні клієнти і замовники мають дисконтні картки, які дозволяють їм мати постійні знижки на переклади.
За умовами отримання 5% дисконтної картки, звертайтеся на нашу електронну адресу az@piligrim.kiev.ua, або за телефонами (044) 502 30 43 / (044) 227 33 23.

Ми вдячні вам за вибір нашого бюро перекладів в якості Вашого ділового партнера!