Ви ділова людина, турист, група туристів і збираєтеся прибути до Києва, або подорожувати по Україні? Ви обмежені в часі і хотіли б відвідати найцікавіші туристичні місця? Ви бажаєте, щоб Вас супроводжував компетентний, цікавий організатор-перекладач? Вам точно до нас!

 
Ми Вас зустрінемо, проводимо, допоможемо з:

— резервацією готелів, квитків;
— пошуком потрібної Вам інформації;
— здійсненням покупок;
— екскурсійним обслуговуванням;
— усним/письмовим перекладом.
 

Наші перекладачі також є професійними гідами, тому пересування по місту з ними буде дуже цікавим і захоплюючим з точки зору збагачення новими знання про Київ та Україну в цілому.

Дана робота передбачає хорошу орієнтацію по місцевості, знання міста, вміння спілкуватися, бути кмітливим в будь-якій ситуації під час Вашого перебування у нас в країні.

Бюро перекладів «Пілігрім» пропонує Вам послугу з супроводу іноземців перекладачами основних європейських мов:

  • Англійська
  • Французький
  • Німецький
  • Італійський

Вартість розраховується за 1 робочий день – 8 годин (з 9:00 до 18:00).

Для точного підрахунку вартості, необхідно надати нам більш детальну інформацію про майбутній супроводі, відповівши на питання нашого менеджера. Зателефонуйте нашому менеджеру за телефоном
+38 (050) 410 74 76, або по імейлу az@piligrim.kiev.ua, вибравши будь-який зручний для Вас спосіб комунікації, запропонований на даному сайті і ми розрахуємо вартість Вашого замовлення з супроводу іноземця.