Протягом декількох років наше бюро перекладів успішно і професійно допомагає в заповненні анкет і підготовці пакетів документів для отримання віз в посольствах Канади, США, країн Шенгенської угоди.

Дана послуга складається не з заповнення анкети (іноземною мовою : англійською / французькою / німецькою / польською), але й з консультації, щоб уникнути відмови у візі через некоректного заповнення анкети. Правильно заповнена анкета є важливим кроком до отримання візи.

Крім цього наші фахівці зможуть дати консультацію по всьому пакету Ваших документів, який необхідний для подачі на візу. А це є другим дуже важливим питанням, яке впливає на отримання візи.
Якщо Ви проживаєте в регіонах України, ми можемо надати Вам послугу з підготовки та заносу Вашлго пакету документів до Візового центру Посольства Канади, а також подальшого отримання Вашого паспорта в даному візовому центрі, в разі, якщо Ви не замовляєте кур’єрську доставку своїх документів.

Як заповнити анкету для Канади, США, країн Шенгенської зони?

Заповнення анкети на візу – досить складно, до того ж, не всі можуть в достатній мірі володіти англійською, французькою, німецькою, або польською мовами. Тому, щоб не перейматися з питанням: як заповнювати анкету, краще звернутися до фахівців.

 
Для різних країн існують різні процедури щодо заповнення візової анкети.

  1. Для Канади – Заповнення відбувається у нас в офісі, або дистанційно (при наявності всіх необхідних документів та отриманої від Вас додаткової інформації). Після заповнення всіх необхідних анкет на візу Ви подаєте самостійно весь пакет документів до візового відділу Посольства Канади, або можете скористатися нашими послугами./li>
  2. Для США – для економії Вашого часу, перед заповненням On-line анкети, ми висилаємо Вам опитувальник російською мовою, який Ви самостійно заповнюєте, а ми в свою чергу заповнюємо Вашу анкету через Інтернет. Кожен дорослий аплікант, як і діти, подає окрему візову анкету DS-160. DS-Анкета 160 заповнюється он-лайн і відправляється до проведення співбесіди в Посольстві США.
  3. Анкети на візу в країни Шенгенської зони ми можемо заповнити як у Вашій присутності в нашому офісі, так і дистанційно. Після заповнення анкети та підготовки всього пакету документів, Ви подаєте його в один з необхідних Вам візових центрів.

 

Якщо Ви нам довірите, Ваша анкета для оформлення візи буде заповнена правильно, у відповідності з усіма вимогами.
Як показує практика, існує безліч моментів, за якими аплікант може отримати відмову.

Тому, не ризикуйте і не сподівайтеся тільки на зразки анкет на візу або на допомогу некваліфікованих консультантів щодо заповнення анкет. Щоб Ваша анкета була заповнена правильно – звертайтеся до фахівців!

Бажаємо успіху в отриманні віз!