Бюро перекладів «Пілігрім» допоможе Вам поставити штамп «Апостиль» на Ваші документи в Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві освіти, а також виконати переклад акредитованим перекладачем і засвідчити його у Посольстві Італії. Крім того, якщо Ви плануєте вчитися або працювати в Італії, Вам знадобиться оформити Декларацію на навчання чи роботу.

Ми надаємо послуги акредитованого при Посольстві Італії перекладача, дипломованого за фахом «Переклад», який отримав акредитацію в якості офіційного перекладача Посольства Італії в Україні, який готує документи для надання в компетентні органи Італійської Республіки (в тому числі Посольство Італії в Україні або Посольство України в Італії) з метою: возз’єднання сім’ї, укладення шлюбу, отримання громадянства, навчання, лікування, професійної діяльності, підтвердження документів про освіту, пенсійного забезпечення, оподаткування, проходження військової служби, а також здійснює переклад юридичних документів, навчальних програм та ін.

Також не слід забувати, що для деяких країн, замість перекладу присяжним або акредитованим перекладачем, можна виконати процедуру проставлення подвійного штампу «Апостиль» на документи (проставлення штампу «Апостиль» на оригінал документа, переклад, засвідчений нотаріально, і проставлення другого штампу «Апостиль»).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати телефоном: (044) 502 30 43 / (044) 227 33 43 / +38 (050) 410 74 76 або електронною поштою на адресу: az@piligrim.kiev.ua.